rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie: rss

1 2 3 4 5 6 ... 21
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Ogrzewanie klimatyzatorem, czyli tanio, efektywnie i ekologicznie
Urządzenia klimatyzacyjne tradycyjnie kojarzone są przez większość Polaków jako źródło kojącego chłodu latem
Jak wybrać grzejnik do łazienki?
Zimą komfort termiczny w każdym pomieszczeniu w domu jest bardzo ważny. W łazience jest jednak on szczególnie ważny, dlatego prawidłowy dobór kaloryfera jest tak ważny.
Ogrzewanie klimatyzatorem – skuteczny sposób na ciepło i rachunki niższe nawet o połowę
Coraz gorętsze lata sprawiły, że klimatyzacja montowana jest już nie tylko w biurach czy obiektach przemysłowych, ale też w domach i mieszkaniach. Niewiele osób ma świadomość, że klimatyzator może służyć nie tylko do chłodzenia, ale również do ogrzewania pomieszczeń.
Jak utrzymać w domu komfort cieplny?
Przed nami trudny sezon grzewczy, nie tylko ze względu na ryzyko braku dostępności np. węgla, ale przede wszystkim z uwagi na wzrost kosztów ogrzewania, niezależnie od jego źródła.
REGULUS®-system proponuje nowe podejście do konfigurowania instalacji centralnego ogrzewania
Ekonomiczne i komfortowe, całoroczne, elastycznie reagujące na wszelkie zmiany ogrzewanie domu nie jest możliwe bez posiadania łatwo sterowalnych grzejników o minimalnej bezwładności cieplnej.
Regulus: Grzejniki do pomp ciepła?
Najlepszymi są niskotemperaturowe grzejniki REGULUS®-system
Jak prawidłowo ułożyć styropian pod ogrzewanie podłogowe?
Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie efektywne i wydajne, nieraz pozwalające obniżyć koszty codziennego życia. Jednocześnie zapewnia w pomieszczeniu wysoki komfort cieplny i lepszą jakość powietrza niż zwykłe grzejniki.
Pompy ciepła – kto może je instalować?
Rosnąca popularność pomp ciepła sprawia, że instalator pomp ciepła zaczyna być poszukiwanym zawodem. Czy jednak każdy, choćby był dobrym instalatorem PV, może podjąć pracę jako montażysta pomp ciepła?
Jak zadbać o wilgotność powietrza w domu?
Nawilżyć powietrze, czyli jak nawilżyć suche powietrze w domu, czyli jak uzyskać wilgotność powietrza w domu. Suche powietrze w domu ? Sprawdź jak je nawilżyć powietrze, aby było dobrej wilgotności.
Jaki nawilżacz do domu i mieszkania będzie najlepszy?
Jak wybrać nawilżacz powietrza do domu ? Ultradźwiękowy, ewaporacyjny, parowy z oczyszczaczem i jonizatorem. Nawilżacz powietrza do domu, to urządzenie poprawiające jakość powietrza w domu, zapewnia wilgotność w pomieszczeniu, pozbywa się suchego powietrza.
1 2 3 4 5 6 ... 21
Następny