rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie: rss

1 2 3 4 5 6 ... 20
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Regulus: Grzejniki do pomp ciepła?
Najlepszymi są niskotemperaturowe grzejniki REGULUS®-system
Jak prawidłowo ułożyć styropian pod ogrzewanie podłogowe?
Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie efektywne i wydajne, nieraz pozwalające obniżyć koszty codziennego życia. Jednocześnie zapewnia w pomieszczeniu wysoki komfort cieplny i lepszą jakość powietrza niż zwykłe grzejniki.
Pompy ciepła – kto może je instalować?
Rosnąca popularność pomp ciepła sprawia, że instalator pomp ciepła zaczyna być poszukiwanym zawodem. Czy jednak każdy, choćby był dobrym instalatorem PV, może podjąć pracę jako montażysta pomp ciepła?
Jak zadbać o wilgotność powietrza w domu?
Nawilżyć powietrze, czyli jak nawilżyć suche powietrze w domu, czyli jak uzyskać wilgotność powietrza w domu. Suche powietrze w domu ? Sprawdź jak je nawilżyć powietrze, aby było dobrej wilgotności.
Jaki nawilżacz do domu i mieszkania będzie najlepszy?
Jak wybrać nawilżacz powietrza do domu ? Ultradźwiękowy, ewaporacyjny, parowy z oczyszczaczem i jonizatorem. Nawilżacz powietrza do domu, to urządzenie poprawiające jakość powietrza w domu, zapewnia wilgotność w pomieszczeniu, pozbywa się suchego powietrza.
Nawilżacz ultradźwiękowy - przegląd urządzeń
Nawilżacz powietrza, przegląd urządzeń ewaporacyjnych z jonizatorem. Sprawdź, czy nawilżacz powietrza to urządzenie, które posiada jonizator.
Energooszczędny klimatyzator – jaki powinien być?
Stale rosnące w ostatnim czasie ceny nośników energii, sprawiają, że coraz więcej osób intensywnie poszukuje sposobu na ograniczenie kosztów energii elektrycznej. Dotyczy to przede wszystkim ogrzewania budynków.
Ważne dla wszystkich, a szczególnie dla alergików!
Jeśli zależy Ci na zdrowiu Twojej rodziny oraz zapewnieniu optymalnego klimatu w Twoim domu powinieneś zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza wewnętrznego.
Lindab: Czy wiesz, jakie jest powietrze w szkole Twojego dziecka?
Jakość powietrza w pomieszczeniach ma znaczący wpływ na nasze zdrowie oraz zdolność koncentracji i uczenia się. Dzieci są zazwyczaj bardziej wrażliwe niż dorośli, ponieważ właśnie w dzieciństwie rozwijają się ich narządy. Jedzą, piją i oddychają więcej w stosunku do rozmiarów swojego ciała, dlatego też są bardziej narażone na działanie różnych czynników środowiskowych niż dorośli.
Instal Panel w energooszczędnym domu
Ciepła podłoga to nie tylko przyjemność i komfort w chłodny dzień. Ogrzewanie podłogowe przyczynia się również do większej oszczędności ciepła, a tym samym energii w domu. Jeśli zatem powiedziało się „A”, dobrze dodać też „B” i zastosować najlepszą izolację termiczną pod podłogą.
1 2 3 4 5 6 ... 20
Następny