rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Alarmy, Wi-Fi, zdalny nadzór: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Dom w zabudowie bliźniaczej – co warto o nim wiedzieć?
Co kryje w sobie dom w zabudowie bliźniaczej?
Marzy Ci się inteligentny dom, ale wciąż masz wątpliwości? Te argumenty powinny Cię przekonać!
Czy tego chcemy, czy nie, rozwiązania smart home z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Konia z rzędem temu, kto znajdzie w dzisiejszych czasach telewizor, który nie byłby smart… Według ostatnich danych, globalny rynek inteligentnych domów do 2027 roku przekroczy wartość 208 miliardów dolarów, rosnąc średniorocznie o 19,7 proc, z 57,6 mld dol. w roku 2020 . Jakie korzyści daje smart home i na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, wybierając kolejne rozwiązania, a nawet całe systemy?
Zobacz, jak łatwo być SMART. Komplet inteligentnej stolarki KRISPOL
Budowa domu to nieustanne wybory. Niektóre decyzje, podjęte jeszcze na etapie budowy, ułatwią codzienne życie Twojej rodzinie. Wpisując się w potrzeby nowoczesnego inwestora, KRISPOL dostosowuje automatykę STARCUS do trendów światowych i przedstawia nową aplikację do zarządzania stolarką.
Szlabany firmy Hörmann Automatyzacja wjazdu
Parkingi, firmy transportowe, centra handlowe i spedycyjne, hale garażowe w budynkach mieszkalnych, otoczenie budynków użyteczności publicznej – wszędzie tam stosuje się systemy kontroli wjazdu. Portiernię z pracownikiem sukcesywnie zastępują systemy sterowane elektronicznie. Firma Hörmann proponuje wiele rozwiązań kontroli wjazdu za pomocą automatycznych szlabanów. Wybór konkretnego modelu zależy od potrzeb, a także możliwości i warunków montażowych.
Inteligentne mieszkanie
Dzięki domowej automatyce możemy sterować oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją czy osłonami okiennymi. Wszystko to możemy robić z kanapy, jednym ruchem palca wydając odpowiednie polecenia.
AC MOBILE CONTROL LG – zdalne monitorowanie systemu klimatyzacji
LG Electronics wprowadza na rynek nowoczesne i intuicyjne rozwiązanie AC MOBILE CONTROL, dzięki któremu możliwe jest zdalne monitorowanie systemu klimatyzacji w domu, biurze czy mieszkaniu
1
Następny

Produkty
dodaj+ «»

Katalog Firm

  • Trineo

    Trineo jest spółką technologiczną specjalizującą się w zastosowaniu no…
  • Bramix

    Firma oferuje usługi w zakresie:  Montażu automatyki do bram prze…
  • Electronicsbox

    Firma specjalizuje się w szeroko rozumianej elektronicznej ochronie mienia i…

Forum