rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


SWISSPACER założony w 1998 roku jest częścią Saint-Gobain. Od samego początku podąża ścieżką dynamicznego rozwoju i już dziś jest liderem na wielu rynkach.


Przewaga unikalnej wszechstronności zastosowania produktów firmy przyczyniła się do jej rozwoju, a dzięki temu przedsiębiorcy mają dostęp do  najlepszych ramek dystansowych. Mniejsi i średni przedsiębiorcy mogą rozpocząć produkcję w oparciu o produkty SWISSPACER przy wykorzystaniu posiadanych maszyn, unikając w ten sposób inwestycji w kosztowne wyposażenie dedykowane. Do masowej produkcji najwięksi producenci energooszczędnych okien mogą wykorzystać wysokiej jakości zautomatyzowane giętarki oraz urządzenia spawające.
 

Na produktach SWISSPACER polegają najwięksi europejscy producenci szyb zespolonych.


Główna siedziba firmy mieści się w Szwajcarii. Produkcja odbywa się w trzech zakładach rozmieszczonych na terenie Szwajcarii, Niemiec i Polski. Zlokalizowanie magazynu w Gliwicah sprzyja efektywnej dystrybucji  oraz optymalnej dostępności produktów.
O Saint-Gobain
Saint-Gobain, światowy lider na rynkach związanych z habitat oraz budownictwem, projektuje, wytwarza i dystrybuuje materiały budowlane, dostarczając innowacyjne produkty i rozwiązania będące odpowiedzią na konieczność oszczędności energii oraz ochrony środowiska. Firma współpracuje z najbardziej prestiżowymi uczelniami i laboratoriami badawczymi kontynuując rozwój produktów podnoszących jakość życia. Saint-Gobain, założone w 1665r, należy do grona 100 największych grup przemysłowych świata,  zatrudniając 191,500 pracowników w 64 krajach na całym świecie.
 

Kliknij i zobacz certfikat

Swisspacer

Swisspacer - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Bojkowska 61 44-100 Gliwice

 

-Zobacz na mapie-

śląskie

Tel: +48 602 420 301