rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Poznaj Ecoplastol- Producenta Systemu GeoHeat
 
Firma Ecoplastol Sp. z o.o. powstała w 2008 roku. Jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Oferuje tylko sprawdzone i najlepsze technologie, a swoim klientom zapewnia sprawną i komplesową obsługę od wsparcia technicznego i doradztwa poprzez projektowanie, aż po realizację projektu.
 
Nasz wiodący produkt to Rurowy Gruntowy Wymiennik Ciepła (GWC).

 
Co to jest GWC?
GWC to instalacja wspomagająca klimatyzację/wentylację budynku z wentylacją mechaniczną zaopatrzoną w rekuperator. Wykorzystuje ona naturalną energię słoneczną zgromadzoną w gruncie.
 
Po co stosujemy GWC?
Zastosowanie GWC w całym systemie wentylacji nawiewno-wywiewnej z rekuperacją, znacząco zmniejsza zużycie prądu w samym rekuperatorze, polepsza jakość powietrza w budynku, natomiast latem, pełni rolę ekologicznej i darmowej klimatyzacji.

 
Zalety stosowania GWC:
  • Wstępne podgrzanie powietrza zimą - przy -20°C do 0 °C
  • Schłodzenie powietrza latem - z 30°C do 17-18°C
  • Czyste powietrze pozbawione pyłków, kurzu i innych mikrozanieczyszczeń powietrza (dzięki zastosowanym filtrom na czerpni powietrza i rekuperatorze oraz zastosowania rur antybakteryjnych z cząsteczkami srebra)
  • Zabezpiecza rekuperator przed zamarzaniem i szronieniem zimą.
 
Dlaczego wybrać właśnie system GeoHeat?
 
1. Antybakteryjny - Rury stosowane w systemie GWC GeoHeat to rury antybakteryjne, których wewnętrzna warstwa zawiera cząsteczki nanosrebra. Zapewnia to świeże, zdrowe i pozbawione zanieczyszczeń powietrze, które będzie idealne nawet dla alergików czy astmatyków.
 
2. Wysoki Współczynnik Przewodzenia Ciepła - Wszytskie elementy GWC GeoHeat wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego- polietylenu wysokiej gęstości HDPE. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi 0,5 W/mK, najwyższy ze wszytskich dostępnych na rynku rozwiązań rurowych GWC.
 
3. Zgrzewany elektrooporowo i doczołowo - Elementy GWC GeoHeat łączone są w technologii zgrzewania elektrooporowego i doczołowego. Taki sposób łączenia daje 100% szczelność i trwałość systemu. Tak wykonany GWC jest całkowicie zabezpieczony przed infiltracją wód gruntowych i opadowych.
 
4. Wysokość wód gruntowych - GWC dobiera się indywidualnie do każdej inwestycji. Na jego długość ma wpływ m.in. rodzaj gruntu i wysokość wód gruntowych, która wpływa KORZYSTNIE na jego działanie.
 
5. 30 lat gwarancji -  Dzięki zaletom wymienionym powyżej oraz wykonywanie GeoHeat przez autoryzowanych i przeszkolonych instalatorów, udzielana jest gwarancja 30 lat na całkowicie bezproblemowe i bezobsługowe działanie systemu.
 
6. Produkt Polski - GWC GeoHeat to produkt wyprodukowany w całości w Polsce. Jego unikatowy system został opatentowany w Urzędzie Patentowym i posiada chroniony na terenie całej UE znak handlowy.
 
7. Szybki czas zwrotu inwestycji - Prawidłowo zaprojektowany i wykonany GWC powinien się zwrócić już po 6-8 latach użytkowania.
 
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu z naszą firmą, aby dowiedzieć się więcej na temat Rurowego Gruntowego Wymiennika Ciepła GeoHeat.

BIURO:
ecoplastol@gmail.com
tel. 605 581 869 ; 695 655 868

SPRZEDAŻ:
mnykiel.ecoplastol@gmail.com
tel mob: 662 454 614

Ecoplastol

Ecoplastol - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

A. Puszkina 41 42-530 Dąbrowa Górnicza

 

-Zobacz na mapie-

śląskie

Tel: +48 32 260 13 41

Fax: +48 32 260 13 41

Oferta Ecoplastol: